PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Apartmány Marek

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Paseky n.J. - záp. Krkonoše, GPS 50.7234322N 15.4116019E. Autem i v zimě až k domu - parkoviště. Od hlavní silnice 300m, v zimě objížďka asi lkm po vrstevnici. SKI areál do 2 km. Bus a řeka 300m. Dům je umístěn v krásném, klidném prostředí na okraji obce u lesa, z terasy nádherný výhled na Krkonoše. Zahrada, venkovní ohniště. Úschovna lyží a kol. Majitel bydlí v domě.
Vybavení a služby
• Studio č.1 v přízemí pro 2 os. • AP č.2 v přízemí pro 4 os. (minim.obs. 3 plné ceny). • AP č.3 v 1.patře pro 3 os. (minim.obs. 2 plné ceny). • AP č.5 mezonet v 1.patře (2.lož.je v podkroví) pro 4 os. Povlečení v ceně. S sebou domácí obuv a koupelnové osušky vlastní. SAT a WiFi- pokrytí v celém domě.

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Paseky n.J. - 2x 4 sedačková lanovka + dětský vlek, pás pro děti, škola lyžování a snowboardu, technické zasněžování, večerní lyžování, půjčovna lyží, občerstvení, restaurace, běžecké tratě. Další zimní střediska: Rokytnice n.J. - 2km, Harrachov - 12km, Vysoké n.J. - 5km, Rejdice - 4km. V místě je muzeum a pořádají se zde hudební slavností. Koupaliště 2km. V okolí lze navštívit sklárnu, Mumlavské vodopády, hornické muzeum, pramen Labe, svézt se ozubnicovou železnicí nebo na bobové dráze. Bowling, kuželky, diskotéka, jízda na koních, sauna ap. do 3km. Na jaře jízdy na raftech. V létě turistika, cykloturistika (cyklobusy, cyklostezky), sběr lesních plodů a hub.