Poloha a dosažitelnost

Paseky n.J. - západní Krkonoše, 2km od Rokytnice n.J. a 12km od Harrachova. Autem je i v zimě možno dojet až k domu,kde je udržované parkoviště. Od hlavní silnice 300m,v zimě objížďka asi lkm po vrstevnici. Bus zastávka 300m. Dům je umístěn v krásném, klidném prostředí na okraji obce u lesa, s nádherným výhledem na Krkonoše. Zahrada, terasa, venkovní ohniště. Úschovna lyží a kol. Vhodné pro rodiny s dětmi, turisty, cyklisty, lyžaře a houbaře. Ne skupiny. Kouří se pouze venku. Majitel bydlí v domě.

  Vybavení a služby

1x2 lůžkový pokoj (studio) 23m2, 1x3 lůžkový AP (kuchyně + ložnice) 29m2, 1x4 lůžkový AP (kuchyně, obývací pokoj, ložnice) 40m2, 1x5 lůžkový AP s velkou obytnou kuchyní a ložnicí - 50m2, 1x6 lůžkový AP (obytná kuchyň + 2 ložnice) 56m2. Všechny AP i pokoj mají vlastní soc. zařízení, vlast. kuchyňky s vařičem nebo sporákem,lednice,rychlovarná konvice,mikrovlnka. Povlečení v ceně. Nádobí je. Wifi připojení zdarma. Domácí obuv a osušky s sebou.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

Paseky n.J. - 3 lyžařské vleky + 2 dětské, škola lyžování a snowboardu, technicky zasněžováno, večerní lyžování, půjčovna lyží, občerstvení, restaurace, běžecké tratě. Další zimní střediska: Rokytnice n.J. - 2km, Harrachov - 12km, Vysoké n.J. - 5km, Rejdice - 4km. V místě je muzeum a pořádají se zde hudební slavností. V okolí lze navštívit sklárnu, Mumlavské vodopády, hornické muzeum, pramen Labe, svézt se ozubnicovou železnicí nebo na bobové dráze. Bowling, kuželky, diskotéka, jízda na koních, sauna ap. do 3km. Na jaře jízdy na raftech. V létě turistika, cykloturistika (cyklobusy, cyklostezky), sběr lesních plodů a hub.

Zpět


TOPlist
  Apartmány Marek Paseky nad Jizerou
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Apartmány Marek
Ceník ubytování a stravování