Apartmány Marek - Poloha, Služby, Okolí

Apartmány Marek

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Paseky n.J. - západní Krkonoše, 2km od Rokytnice n.J. a 12km od Harrachova. Autem je i v zimě možno dojet až k domu, kde je udržované parkoviště. Od hlavní silnice 300m, v zimě objížďka asi lkm po vrstevnici. Bus zastávka 300m. Dům je umístěn v krásném, klidném prostředí na okraji obce u lesa, s nádherným výhledem na Krkonoše. Zahrada, terasa, venkovní ohniště. Úschovna lyží a kol. Vhodné pro rodiny s dětmi, turisty, cyklisty, lyžaře a houbaře. Ne skupiny. Kouří se pouze venku. Majitel bydlí v domě.
Vybavení a služby
•Pokoj č.1 v přízemí pro 2 osoby - studio s kuch.koutem a koupelnou (23m2). • AP č.2 v přízemí pro 3-4 osoby (při 3 os. 3 plné ceny), kuchyně, obývací pokoj, ložnice, koupelna (40m2). • AP č.3 v 1.patře pro 2-3 osoby - kuchyně, ložnice, koupelna (29m2). • AP č.4 v 1.patře pro 4 osoby - velká obytná kuchyně, ložnice, koupelna (50m2). • AP č.5 mezonet v 1.patře (1 ložnice je v podkroví) pro 4-5 osob - obytná kuchyně, 2 ložnice, koupelna (56m2). • Všechny AP i pokoj mají vlast.kuchyňky s vařičem nebo sporákem, lednice, rychlovarná konvice, mikrovlnka. Povlečení v ceně. Nádobí je. Wifi připojení zdarma. Domácí obuv a osušky s sebou.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Paseky n.J. - 3 lyžařské vleky + 2 dětské, škola lyžování a snowboardu, technicky zasněžováno, večerní lyžování, půjčovna lyží, občerstvení, restaurace, běžecké tratě. Další zimní střediska: Rokytnice n.J. - 2km, Harrachov - 12km, Vysoké n.J. - 5km, Rejdice - 4km. V místě je muzeum a pořádají se zde hudební slavností. Koupaliště 2km. V okolí lze navštívit sklárnu, Mumlavské vodopády, hornické muzeum, pramen Labe, svézt se ozubnicovou železnicí nebo na bobové dráze. Bowling, kuželky, diskotéka, jízda na koních, sauna ap. do 3km. Na jaře jízdy na raftech. V létě turistika, cykloturistika (cyklobusy, cyklostezky), sběr lesních plodů a hub.
TOPlist